Kedves anyukák, apukák!
Eladásra kínálom kislányom kinőtt téli overállját, ami teljesen hibátlan, mert nagyon hamar kinőttük. Jó vastag, meleg, a legnagyobb hidegben sem fázik benne a baba. Kesztyűje legombolható. Akár 1 Ft-ért egy teljesen újszerű overállt kapsz!
C&A-ban vásároltuk. Új ára 8000 Ft.
Ne hagyd ki!!!
Válassz 15000 Ft-ért termékeim közül, és a szállítási díjat én állom!!!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2012-10-21 17:33
. C&A overáll HIBÁTLAN! 1 FT NMÁ 7 NAPIG! - Jelenlegi ára: 1 Ft
Wednesday, 17 October 2012
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment